Author: C***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: bonne Easy to wear: facile à porter Comfortable to wear: très confortable
Màu sắc: màu nâu
Price: 287.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 250 g |
| Chiều dài | 61 cm |
| Đầu | 54 cm |
| SKU | sb2406061504176105 |
Author: C***o
Date:
Review: Value for money: bonne Easy to wear: facile à porter Comfortable to wear: très confortable
Màu sắc: màu nâu
Author: c***n
Date:
Review: So fun for my costume
Màu sắc: Vàng lanh
Author: m***0
Date:
Review: كثير كثير حلو وسعرهم مناسب جدا
Màu sắc: màu nâu
Author: p***n
Date:
Review: The wig is Beautiful and nicer than I expected. It is very soft and feels like real hair.
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm